NEW YORK'A GİDELİM Mİ?

Mart 2018

KALIN

THE HIGH LINE HOTEL
180 10TH AVENUE (20TH STREET)

Bu otel harika West Chelsea da harika bir lokasyone sahip. Burada kalma şansınız olursa hem civardaki sanat galerilerini gezebilirsiniz hemde bir çok yere yürüyerek gitme şansınız olur. Soho, Union Square ve West Willage gibi... ayrica lobisinde buluna cafe buluşma yeri olarak çok popüler.

PUBLIC HOTEL
AN IAN SCHRAGER HOTEL
215 CHRYSTIE STREET

IAN SCHRAGER'IN yeni oteli tamda şu an en ''in' otellerden.. Yemek içmek içinde iyi bir seçim olabilir. Yalnızca barına gidip şehrin manzarasına bakıp keyifli anlar geçirebilirsiniz. Ayrica içindeki ''shop' da son dakika bir şeyler almak için iyi seçenek. Şansınıza da kaldığınız dönemde bir konsere veya faklı bir event'e denk gelirseniz harika bir deneyim olabilir.

1 HOTEL BROOKYN BRIDGE
60 Furman Street

Doğu nehrini ve Manhattan'in harika siluetini görerek bir kaç gün geçirmek isterseniz bu yeni otel harika bir seçim. Zaten son yıllarda Manhattan kaçanların yaşadığı Brooklyn'inde deneyimlemek için bir sebebiniz olabilir

TADIN

RED CAT
227 10th Avenue

Red cat uzun zamandır bulunduğu bölgedeki seçici sayabileceğimiz lokalleri harika ve sürekli güncellenen menüsü ile memnun etmeye devam ediyor. Rahat, gusto ile döşenmiş tam bir şik mahalle restoranı. Emini çok seveceksiniz.

ESTELLA
47 E Houston St, New York

Benim 2 sene önce ilk açıldığından beri çok sıkı fanıyım . Bana da şef bir arkadaşım tavsiye etti. Nolita tarafında şu and New York un en iyi restoranlarından kabul ediliyor. Çok lezzetli ve çeşitli bir menüsü var. Ambiyans ise klas ve sakin.

CHOUCHOU
215 East 4TH Street

Antonin Brune ve Maria Carta’nın yeni restoranları… Eğer romantik ve elegan yemekler ilginizi çekiyorsa bu yeri çok seveceksiniz. Mutlaka rezarvasyon yapın!!

GİDİN

THE APARMENT by THE LINE
76 Green Street

Soho da yer alan hemen sokaktan bir asansöre binerek çıktığınız bu dükkan 3 katta yer alan bir loft içine kurgulanmış. Dünyaca ünlü markaların en ''in'' parçarını bulabilirsiniz. Ev objeleri, takı ve aksesuar, giyim, parfüm ve güzellik ürünlerine kadar harika bir ambiansda alış veriş isterseniz tam da adresi burası!

REFORMATION
23 Howard St, New York

2009 Yılında Yael Aflalo tarafından kurulan Reformation vintage ve doğada tekrar dönüştürülen kumaşları kullanarak süper havalı ve üzerine giyildiğinde her kadını iyi hissetiren kıyafetler ile son yılların belkide en meşhur markalarından

MERCERIE CAFE & SHOP
53 Howard St, New York

Bu aslında dışardan çok şık bir cafe olarak algılanan ancak içeri girdiğiniz harika ev objeleri, seramikler, ev ile ilgili unique parçalar bulabileceğiniz benim son zamanlarda gördüğüm güzel ''home decor' mağalarından biri. Unutmadan chef leri oldukça meşhurdur.. Tatlı yemeyi unutmayın!

GÖRÜN

MOMA
18 West 54th Street

Current exhibitions: Tarsila do Amaral-Inventing Modern Art in Brazil THR June 3rd
Carolee Schneemann-Kinetic Painting THR March 11th

MET MUSEUM
10028 Fifth Avenue

Current Exhibition: Thomas Cole's Journey -Atlantic Crossings THR May 13th
Upcoming Exhibition: Heavenly Bodies-Fashion and Catholic Imagination May 10th-October 8th

DILEK SENSOY

Telefon: +90 212 263 21 11

SEPETİNİZ BOŞ