Midnight x Silvia Furmanovich

Midnight, mağazamızda ve Kıbrıslı Yalısı’nda Silvia Furmanovich'in eşsiz mücevherleriyle özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

MIDNIGHT KARANTİNA GÜNLÜKLERİ: NIKOS KOULIS’TEN MESAJ

Sevgili arkadaşımız Nikos Koulis’in sizlere biz mesajı var, hepinize sevgi ve huzur diliyor.

MIDNIGHT KARANTİNA GÜNLÜKLERİ: SELIM MOUZANNAR'DAN MESAJ

Sevgili arkadaşımız Selim Mouzannar'dan optimist tavsiyeler :)

MIDNIGHT PRESENTS FEELINGS COLLECTION BY NIKOS KOULIS

KAÇIRMAYIN @ LA MAISON EUROPEENNE DE LA PHOTOGRAPHIE PARIS

Ren Hang çağdaş bir Çin fotoğrafçısıydı. 29 yaşında ölümünden önce, cesur erotik fotoğraflarında hem tartışma hem de eleştirel beğeni topladı. Ren'in çalışmaların çoğu gerçeküstü ve banal hisseden soyutlanmış kompozisyonlarda birlikte poz veren birkaç genç modelle birlikte çıplak figürlerin bir araya gelmesini sağladı. Arkadaşlarını ve sevgililerini Ryan McGinley'i anımsatan bir şekilde fotograflayan ve doğaçlama bir şekilde, önceden hiç bir plan yapmadan çalıştığı söyleniyor.

LİZBON: İSTANBUL'UN KAYIP İKİZ KARDEŞİ

Uzun zamandır arayışı içinde olduğum, plajın günümün bir parçası olduğu güneşli hayatıma, Lizbon'a yerleşerek başlamış oldum. İnsanların Türkiye'deki kadar sıcak ama bir o kadar da tembel olduğu bu yavaş şehirde, çoğu Avrupa kültüründe hiç görmediğim bir alçakgönüllülük ve samimiyet beni kendine çekti. Duvarlarını rengarenk boyamaktan korkmayan, şehirlerini Wes Andersonvari desenlerle süsleyen bu toplum, hayvanlara ve doğaya olan saygısıyla beni zaman zaman kendi ülkem adına kıskandırıyor. Hızlı ve telaşlı şehirlerde yaşadığım zamanları şimdilik geride bırakmanın verdiği ferahlıkla gözlerimi açtım. Etrafta olan bitenin bu sefer bir parçasıyım.

Onlar da deniz mahsülüne bayılıyor. Onlar da şeftali rengi günbatımları ve denizlerinin mavisiyle böbürleniyorlar. "Köprü trafiği" burada da var, ve bu şehir de yedi tepe! Tek farkı ben yeniyim ve onlar Portekizce konuşuyorlar.

Jacaranda düşkünüyseniz baharda gelin. Plaj tembeliyseniz yaz en iyi zaman. Sonbahar Kasım'a kadar gelmiyor. Kış seviyorsanız kalın giyinin. Fakat ne zaman gelirseniz gelin, "percebes" yemeden gitmeyin.

NEW YORK'A GİDELİM Mİ?

New York ilk bakışta sevdiğiniz veya nefret ettiğiniz bir şehir. Benim için NY da aynen Istanbul gibi bir kişiliği ve cinsiyeti olan bir yer. Ondan bahsederken zaman zaman sık gördüğüm bazen koptuğum ama buluştuğumuzda hemen sarmaş dolaş olduğum bir dostum gibi hissediyorum.

Son buluşmamızda neler gözlemledim, neler ‘’in’’ nereye giderseniz güzel vakit geçirsiniz ve iyi hissedersiniz…şu ara ‘’New Yorker’ neler yapıyorlar biraz sizler ile paylaşmak istiyorum….Woody Allen 7 sene New York da yaşadıktan sonra kendisinizi oralı sayabilirsiiniz der…

BHUTAN'DA DETOX

Bahçedeki Bhutan çamları ile Himalaya servileri arasından yıldızlar gibi parlayan beyaz manolya çiçeklerinin arasında, Paro vadisinin eşsiz doğasıyla baş başa kalabildiğiniz bu muhteşem otelde saatlerce yoganın tadını çıkarın... Meditasyon için daha iyi bir yer olabilir mi?

MIDNIGHT IN VAL D'ISERE

Bazı yerlerin ruhu vardır, bizleri hemen kendine çekerler. Val d'Isere'in eski taş binalarla dolu, karla kaplı tarihi dar sokakları bu güzel ruhlu yerlerden sadece bir tanesi.

Fransa'nın en eski kayak merkezlerinden biri olan Val d'Isere, yakınındaki Tignes kayak merkezi ile birlikte "Dünya'nın en güzel kayağı" ünvanını hak etmiştir.

MIDNIGHT’IN TAM GAZ YILBAŞI PARTİ PLAYLISTİ!

Midnight ekibi yeni yıla dans ederek giriyor. Afro, Disco, Soul ve daha fazlası için playlistimizi dinleyin.

Herkese mutlu seneler!

SONBAHARDA İSTANBUL

Bu şehrin tutkunları, İstanbul’u sevmek için her mevsim yeni nedenler üretir. ‘Yetişkin öğrenci’ kontenjanından türlü icat peşinde koşan biri olarak, mesela Eylül benim için hep ‘okula dönüş’ heyecanıdır. Yazın temmbelliğini nihayet atan şehrin hareketine şu sıralar bir de İstanbul Bienali coşkusu eklendi. İstanbul’un tadını sanatla çıkarmak, kışa zihninizi tetikleyecek, sizi eğlendirecek, içi dolu hikayelerle başlamak; mevsimin tadını çıkarmama katkıda bulunuyor. Bir de kendi alanında dünyanın en iyileri arasında anılan bir etkinliği takip etmekten öncelikle bir İstanbulsever olarak ekstra keyif alıyorum, galiba…

MIDNIGHT IN PARIS

Fransız kültürü ve edebiyatı gençlik yıllarımdan beri hep heyecanlandırmıştır. Moda şehri Paris, aşıklar şehri Paris tüm bu ögeleri en çok yakalayabileceğimiz şehir bana göre. Her gittiğimde içimin kıpır kıpır olduğu ve bu kadar heyecan duyduğum tek şehir Paris. Onu bu kadar özel yapan sanatsal ve kültürel faliyetlerinin yanı sıra müzeleri, köprüleri,binaları, meydanları, cafeleri ve insanları ile benim çok özeldir Paris. Bence Sonbahar Parisi ziyaret etmek ve sonbaharın keyfini çıkarmak için harika bir zaman.....

Telefon: +90 212 263 21 11

SEPETİNİZ BOŞ